
Velkommen til Byhavens visningssenter
Kontakt megler for å booke tid i visningssenteret
Visningssenteret holder åpent torsdager kl 13.00 - 17.00, visning etter avtale.
Visningssenteret ligger rett ved Gangbroa på Værste-siden. Her får du informasjon om leilighetene og kan blant annet se utstillinger av det flislagte badet og det stilfulle kjøkkenet, slik som de vil bli i din nye leilighet.
Det er utarbeidet tre ulike interiørkonsepter med gode kvaliteter, som du som kjøper kan velge mellom. I visningssenteret kan du se fargeprøver og føle på materialene som blir brukt i de tre konseptene.
Her kan du også få prospekter til de fem byggene som er i salg, prislister og annen detaljert informasjon. Megler vil gi deg en personlig gjennomgang av leilighetene og bistår gjerne med veiledning i forbindelse med kjøpsprosessen.
Kontakt megler for å booke tid i visningssenteret
Du kan også booke tid ved å ta direkte kontakt med ansvarlig megler, Per Olav Borgås, på telefon 478 96 900 eller e-post.
Les mer om de tre interiørkonseptene du kan velge mellom i første salgstrinn
I visningssenteret kan du se fargeprøver og føle på materialene som blir brukt i de tre konseptene. Megler vil gi deg en personlig gjennomgang av leilighetene og bistår gjerne med veiledning i forbindelse med kjøpsprosessen. Foto: Terjes Foto